Znajdź Nas:

43 841 28 31
ogrodowystylzalecze@home.pl

Pon - Pt 8.00 - 16.00
Po godz. 16.00: +48 663 734 143

KOMPLET OGRODOWY MODEL 2


Cena: 1500,00 zł

ko1

 

Komplet mebli ogrodowych wykonanych z drewna akacjowego.

Robinie akacjowe należą do sporych drzew, jednak zarówno w Polsce, jak i i pozostałych krajach Starego Kontynentu nie osiągają takich rozmiarów, jak w swojej ojczyźnie – w Kanadzie i Stanach drzewa te mogą bowiem osiągać aż 30 m wysokości. Robinia charakteryzuje się niecylindrycznym kształtem i rzadko wyrasta prosto.

Robinia akacjowa ma cienką korę o barwie szarej bądź lekko brązowej. Drzewa tego gatunku nie posiadają wyraźnie oddzielonych bielu od twardzieli. Ten pierwszy w stanie świeżym cechuje się żółtawą barwą, drugi zaś posiada kolor znacznie ciemniejszej żółci, przechodząc miejscami w odcień jasnobrązowy. Wyraźny i charakterystyczny rysunek sprawia, że drewno akacji ma duże walory dekoracyjne. Akacja nie ma łatwo wyczuwalnego i rozpoznawalnego smaku i zapachu. Drewno to jest giętkie i elastyczne, trudno ulega uszkodzeniom.

Akacja to drewno doskonale wyglądające i bardzo wytrzymałe, co z pewnością jest ich największymi zaletami. Niezwykle wartościowe drewno akacji o barwnych i wonnych właściwościach, ze względu na dużą twardość i odporność na zmiany wilgoci wykorzystujemy do obróbki mebli ogrodowych.

Specjalnie dla Państwa oprócz bogatej oferty mebli ogrodowych sosnowych stworzyliśmy meble ogrodowe o niepowtarzalnym kształcie wykonane z drewna akacjowego. Unikatowy kształt z pewnością upiększy Państwa ogród.

Do produkcji mebli ogrodowych wykorzystujemy konary, które posiadają nieregularne słoje oraz narośla. Oryginalność, wyjątkowość, niepowtarzalność mebli wynika z ich organicznych kształtów.

Meble wykonane są z naturalnego, drewna akacjowego o naturalnych kształtach. Ponadto meble ogrodowe są impregnowane Kaponem a następnie malowane lakierem matowym. Stół oraz ławki wykonane są na solidnym stelażu z okrąglaków, dodatkowo są wzmacniane poprzeczkami, które stabilizują konstrukcję.

 

ko2

 

Parametry:

Stół:
Długość: 215 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 70 cm
Ławka:
Długość: 215 cm
Szerokość siedziska: 42 cm
Wysokość siedziska: 45 cm

Zapewniamy również dostarczenie przedmiotu sprzedaży bezpośrednio do klienta.

Koszty transportu pokrywa zamawiający (1 zł/km lub ustalany indywidualnie)

 

ko3

DOPASOWUJEMY SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Podoba Ci się altanka/domek, którego nie posiadamy w naszej ofercie? Proszę przesłać zdjęcie, a oczywiście w ramach naszych możliwości przedstawimy swoją ofertę, która może okazać się bardziej atrakcyjna.

43 841 28 31
Kontakt