Znajdź Nas:

43 841 28 31
ogrodowystylzalecze@home.pl

Pon - Pt 8.00 - 16.00
Po godz. 16.00: +48 663 734 143

GONT BITUMICZNY


 

Przeznaczone na pokrycia dachowe budynków mieszkalnych, przemysłowych i innego przeznaczenia o skomplikowanej formie oraz konfiguracji, o spadzie połaci od 12º. Wykorzystywane są na pokrycie konstrukcji dachów nowych, jak i rekonstrukcję starych.

Produkowane są z materiału, którego podstawę stanowi welon szklany nasączany i pokryty masą bitumiczna lub modyfikowaną masą bitumiczną - SBS. Górna powierzchnia dachówki pokryta jest posypką bazaltową, nadającą barwę i chroniącą bitum przed promieniowaniem UV oraz wpływami atmosferycznymi. Dolna powierzchnia pokryta jest odporną na mróz warstwą bitumiczno-polimerową, którą zabezpiecza łatwo usuwalna taśma silikonowa.

Zaletą gontu jest łatwy sposób montażu, 100-u procentowa szczelność, dźwiękochłonność, elastyczność oraz odporność na wysokie temperatury.

Nasze gonty posiadają certyfikaty Unii Europejskiej CE i EN544

gont1a

gont1

Oferta Podstawowa - Gont Sonata (20 lat gwarancji)

 

gont2

 

 

 

 

DOPASOWUJEMY SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Podoba Ci się altanka/domek, którego nie posiadamy w naszej ofercie? Proszę przesłać zdjęcie, a oczywiście w ramach naszych możliwości przedstawimy swoją ofertę, która może okazać się bardziej atrakcyjna.

43 841 28 31
Kontakt