Znajdź Nas:

43 841 28 31
ogrodowystylzalecze@home.pl

Pon - Pt 8.00 - 16.00
Po godz. 16.00: +48 663 734 143

PANELE PODŁOGOWE


Wśród różnych rodzajów pokryć podłogowych bardzo dużą popularnością cieszą się panele podłogowe. Ich duża popularność wiąże się przede wszystkich z tym, że mogą wyglądać bardzo podobnie do drewnianych parkietów podłogowych, a jednocześnie są tańsze i znacznie łatwiejsze montażu, panele nie odbiegają również od podług drewnianych estetycznie i mogą przybierać bardzo ciekawą kolorystykę i wykończenie. Mogą wyglądać jak typowe podłogowe pokrycie drewniane.
Panele produkuje się z płyty HDF, która jest pokrywana bardzo twardą i cienką warstwą okleiny. Układa się je na pióro i wpust na twardym podłożu, bez użycia klejów, na sucho. Płyty HDF, z których powstają panele do podłogi wytwarzane są z różnych gatunków drewna.
Do najlepszych producentów paneli podłogowych na rynku należy szwajcarska firma Swiss Krono, której polskim oddziałem jest Kronopol. Panele podłogowe Kronopol to gwarancja najlepszej jakości produktów.

Przykładowe kolory:

  

 

DOPASOWUJEMY SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Podoba Ci się altanka/domek, którego nie posiadamy w naszej ofercie? Proszę przesłać zdjęcie, a oczywiście w ramach naszych możliwości przedstawimy swoją ofertę, która może okazać się bardziej atrakcyjna.

43 841 28 31
Kontakt